Promocje

W czerwcu mamy dla Państwa aż cztery promocje cenowe w zakresie medycyny estetycznej!!!

POT STOP! Dla osób z problemem nadmiernej potliwości obniżamy ceny za przyblokowanie impulsów nerwowych pobudzających gruczoły potowe do pracy toksyną botulinową. Rozpocznij sezon letni bez problemu wiecznie wilgotnych pach lub stóp.

Cena 1800-2000 PLN, a teraz tylko 1500-1700 PLN

pot stop

NIE TRAĆ GŁOWY, NIE TRAĆ WŁOSÓW! Dla osób z przerzedzającymi się włosami, z problemem wypadania włosów i łysienia mamy specjalną kurację powstrzymującą powyższe symptomy i działającą na szybką regeneracje komórek skóry głowy i włosa, hamującą wypadanie, pobudzającą włos do wzrostu i dającą efekt zagęszczenia. Kuracja Dr.Cyj Hair Filler to pierwszy na świecie preparat siedmio-peptydowy z kwasem hialuronowym wykorzystywany w terapii problemów z włosami. Cała seria obejmuje 4 zabiegi w odstępach dwutygodniowych. Cena za jeden zabieg 600 PLN, za serię 2400 PLN, teraz za całą serię zapłacisz jedyne 2100 PLN! wlosy

INTYMNIE KOMFORTOWO

DESIRIAL to kwas hialuronowy dedykowany jest kobietom, które pragną poprawić wygląd i ujędrnienie warg sromowych. Ostrzyknięcie warg sromowych DESIRIAL’em przywraca komfort intymny, nawilża skórę i wypełnia utraconą objętość, modeluje i poprawia wygląd warg sromowych.

Stara cena to 2000 PLN, a teraz tylko 1800 PLN.

Efekty utrzymują się przez 1-2 lata. W ciągu 2 tyg. od podania środka DESIRIAL, obszar zabiegowy zwiększa jeszcze swoją objętość o około 20-30%

intymnie

A TY CAŁUJ MNIE!

Marzysz o pięknych, jędrnych i dobrze nawilżonych ustach? Teraz profesjonalne powiększanie ust certyfikowanym kwasem hialuronowym Juvederm Ultra Smile w niższej cenie.

1200 PLN 1100 PLN

juvederm

Facebook