top of page
Pomiary ciała

VITAL INJECTOR 2

 o zabiegu 

Bezpieczniejsza i skuteczniejsza mezoterapia igłowa.

Mezoterapia igłowa już od dawna stosowana jest w wielu gabinetach kosmetycznych, jednak ta rewolucyjna technologia zastosowana w Vital Injector 2 sprawi że zabieg ten będzie bezbolesny, a dzięki komputerowemu sterowaniu, podawanie preparatów jest niezwykle precyzyjne i równomierne. 
Vital Injector 2
Wyjątkowo precyzyjny, bezpieczny i najszybszy znacznie przewyższa skutecznością jakiekolwiek dotychczasowe urządzenia (dermal) i metody w obrębie twarzy, skóry głowy, szyi, dekoltu, dłoni czy brzucha, pośladków (cellulit, tkanka tłuszczowa).
Technologia
Vital Injector 2 odciąga skórę poprzez system vacuum i równocześnie równomiernie nakłuwa naskórek dzięki jednorazowym multi-igłom oraz wprowadza preparat. Wśród preparatów możemy wybrać koktajle witaminowe, antyoksydanty, nieusieciowany kwas hialuronowy oraz osocze bogatopłytkowe.
Jest to jedyne takie urządzenie na rynku, które nie wymaga znieczulenia a bezpośrednio po zabiegu możemy wrócić do normalnego funkcjonowania, gdyż po zabiegu nie zaobserwowano żadnych śladów nakłuć, siniaków czy zgrubień.


Na twarz
Mezoterapię stosować możemy na skórę twarzy, aby przeciwdziałać zmarszczkom, zahamować procesy fotostarzenia, zrewitalizować i nawilżyć skórę, poprawić koloryt oraz pozbyć się poduszeczek i zasinień pod oczami.
Na ciało
Vital Injector 2 stosowany na ciało redukuje miejscowo zlokalizowaną tkankę tłuszczową, zredukuje cellulit oraz rozstępy.
Na włosy
Osoby mające problem z wypadaniem włosów mogą poddać się zabiegowi mezoterapii na skórę głowy. Zabieg dostarcza cebulkom nowej energii, odżywia i poprawia cyrkulacje krwi. Po serii zabiegów widoczna jest znaczna regeneracja włosa, wypadanie zostaje zahamowane a cebulki włosowe pobudzone do wzrostu.
 

bottom of page