top of page
Nastolatek Baletnica

LIPOTRANSFER

Micro&Nano Fat

 o zabiegu 

MICRONANO FAT technology – to zupełnie nowy wymiar medycyny regeneracyjnej. Jest to innowacyjny proces lipotransferu (przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej), który bezpiecznie i skutecznie wypełnia i rewitalizuje skórę. Zabiegi są niezwykle skuteczne, a ilość pobranego w trakcie takiej procedury tłuszczu pozwala na działanie w wielu obszarach twarzy i ciała w czasie jednego zabiegu.


W trakcie takiego zabiegu wykonywana jest specjalnie opatentowana procedura  Full Face & Neck REGENERATION. Można skutecznie i bezpiecznie wypełnić bruzdy nosowo-wargowe, modelować usta, zlikwidować cienie pod oczami, uzupełnić utraconą objętość w obrębie policzków, wymodelować brodę, zliftingować szyję czy zrewitalizować dłonie.
 

Do zabiegu używana jest specjalna, opatentowana kaniula, za pomocą której pobiera się tłuszcz. Jej konstrukcja bardzo mocno chroni komórki tłuszczowe i komórki macierzyste przed ich nadmiernym uszkodzeniem. Dzięki temu jakość pozyskanego materiału i jego potencjał regeneracyjny są nieporównywalne z innymi, podobnymi metodami.
 

Jakie rezultaty daje zabieg?
niweluje zmarszczki
• poprawia ujędrnienie skóry
• dodaje objętości w obrębie twarzy
• koryguje kształt ust, nosa czy brody

bottom of page