top of page
masaż

ZABIEGI NA CIAŁO

liporadiologia VINCI II
karboksyterapia
bandaże AROSHA
kriolipoliza
Liporadiologia Vinci II

Liporadiologia Vinci II

skuteczne odchudzanie i niespotykana dotąd redukcja cellulitu.

Vinci to najnowsza odmiana Liporadiologii,, która jeszcze skuteczniej niż dotychczasowe urządzenia pomaga walczyć z cellulitem, tłuszczem i brakiem jędrności skóry. Vinci II dodatkowo poprawia ukrwienie na obszarze zabiegowym, ułatwia odprowadzanie toksyn, usuwa zastoje limfatyczne oraz redukuje wiotkość skóry.

 

Wysoką skuteczności zabiegów osiągnięto dzięki pierwszemu na świecie połączeniu wielu zaawansowanych technologii: fal radiowych, promieniowania IR, światła LED, zasysania próżniowego i mechanicznego masażu profilowanymi rolkami. Dzięki temu, w porównaniu z wcześniejszymi metodami liporadiologii, Vinci II ma bardziej skoncentrowane działanie wyszczuplające, ujędrniające i antycellulitowe.

Liporadiologia Vinci to pięć innowacyjnych technologii w jednym urządzeniu:

 • Fala radiowa

 • Promieniowanie IR

 • Światło LED

 • Vacuum - zasysanie tkanki

 • Mechaniczny masaż profilowanymi rolkami

 

Częstotliwość zabiegów jest ustalana indywidualnie.

Twarz: 6-10 zabiegów 1 lub 2x w tygodniu czas od 15 do 40 minut

Ciało: 8-14 zabiegów 2x w tygodniu czas od 15 do 60 minut na partię.

shutterstock_101942365
bandaże AROSHA

Szczupła i piękna dzięki bandażom

Bandaże na ciało marki Arosha – to znakomita i skuteczna broń w walce z niedoskonałościami ciała. Bandażowe zabiegi posiadają właściwości redukujące cellulit, modelujące, ujędrniające, nawilżające skórę, posiadają również właściwości redukujące oznaki starzenia się skóry.

Bandaże AROSHA, wykonane są z delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami, zabandażowane ciało przyjmuje je o wiele lepiej, gdyż odbywa się to stopniowo. Pod bandażem nie wytwarza się ciepło. Tym samym nie działa on odwadniająco na tkankę. Ponadto bandaż nie uciska skóry, owinięcie w bandaż zapewnia jedynie “kontrolowaną kompresje”.

 

Zabiegi AROSHA zalecane są do leczenia cellulitu, redukcji zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, modelowania i wyszczuplania sylwetki oraz ujędrniania i nawilżania skóry.

 

W naszym salonie są dostępne bandaże dedykowane poszczególnym problemom:

 • Arosha Aqua Drain (drenaż)

 • Arosha Slim Cel (wyszczuplanie)

 • Arosha Cel Therm (cellulit)

 • Arosha Lipho Cel (wyszczuplanie + cellulit)

 • Arosha Push Up (zabieg na biust)

 • Arosha FIRMING – liftingująco-modelujący

Jak wygląda zabieg z użyciem bandaży Arosha?

Wybrany obszar owija się specjalnie dobranym rodzajem bandaża. Końcowym etapem procedury jest wmasowanie odpowiednio dobranego kremu. Zabieg należy stosować w seriach – ilość zabiegów i częstotliwość zalecana jest indywidualnie.

Na jakie okolice ciała można stosować bandaże Arosha?

Bandaże stosujemy na wybraną okolicę: nogi, pośladki, brzuch, ramiona lub biust.

 

Aby utrwalić efekty zabiegów, w naszym gabinecie można nabyć serię kosmetyków z linii 

modelującej i ujędrniającej ciało do stosowania w domu.

Arosha.jpg
kriolipoliza

Kriolipoliza to zabieg polegający na zamrażaniu wybranych komórek tłuszczowych, które silnie reagują na zimno, rozpadając się na mniejsze elementy, wskutek czego zmniejszana jest objętość wybranych partii ciała.

 

Kriolipoliza to zabieg, który może być przeprowadzany w obrębie karku, ramion, palców, brzucha, pośladków, ud oraz łydek. Zabieg wykonywany jest głowicą do kriolipolizy aparatu VINCI II Liporadiologie.

 

Zabiegi przeprowadzane są w sposób kontrolowany, bez naruszenia otaczających tkanek.

Kriolipolizę polecamy szczególnie osobom, które zmagają się z: cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej i jej nierównomiernym rozkładem czy też nadwagą.

 

Skutkiem zabiegów jest utrata 25-45% grubości warstwy tłuszczu. Efekt jest widoczny po upływie 2 tygodni, ale na pełny rezultat należy czekać ok. 4 tygodni. Po tym okresie zabieg może być powtórzony, jeśli dalsza kuracja jest potrzebna.

Bloki lodu
karboksyterapia

KARBOKSYTERAPIA –Terapia dwutlenkiem węgla, bezpieczna, mało inwazyjna i posiada bardzo szerokie spektrum zastosowań.

Karboksyterapia jest metodą sprawdzoną i skuteczną, używana do odmładzania skóry, walki z cellulitem, rozstępami, bliznami, miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej, zwiotczeniem skóry, łysieniem, łuszczycą.


Dwutlenek węgla wstrzykiwany jest podskórnie lub śródskórnie przez niewielką igłę. Gaz wnika do tkanek, mięśni i tkanki tłuszczowej, w miejscu iniekcji rozszerza drobne naczynia krwionośne, zwiększa przepływ krwi, tlenu i składników odżywczych, odnawia komórki, przez co produkowane są większe ilości kolagenu a tym samym skóra staje się bardziej elastyczna. Mechaniczne i chemiczne działanie dwutlenku węgla na komórki tłuszczowe powoduje ich zniszczenie. 


Przeciwwskazania/ pacjenci, którzy nie mogą korzystać z zabiegu :

    leczenie inhibitorami anhydrazy węglanowej 
    zakrzepowe zapalenie żył 
    zator tętnicy płucnej 
    jaskra 
    hemofilia 
    anemia 
    ciężkie choroby płuc 
    niewydolność nerek 
    stymulator serca i metalowe implanty 
    ciąża i okres karmienia piersią 
    nieustabilizowane ciśnienie krwi 
    poikolodermia 
    zmiany zapalne i chorobowe w obszarze zabiegu 
    łuszczyca, egzema, wysypka, skóra podrażniona i świeżo opalona 
    historia chorobowa blizn koloidowych, zaburzenia gojenia 
    przebyte niedawno zabiegi chirurgiczne 
    nowotwory i stany przednowotworowe (znamiona) 
    opryszczka 
    epilepsja 
    niedawno przebyty zawał serca, dusznica 

 

Polecana seria zabiegów od 4-6 w odstępie 7-10 dni.

 

Perfect slim toned young body of the gir
Maximus

Jedyna technologia działająca na skórę, tłuszcz i mięśnie

 

 

Opatentowana technologia Maximus TriLipo™ została z myślą o potrzebach profesjonalistów zajmujących się medycyna estetyczną. Łączy w sobie dwie skuteczne technologie: trój polarną falę radiową (TriLipo RF) oraz innowacyjną dynamiczną aktywację mięśni (TriLipo DMA). Pracują one jednocześnie przy użyciu jednej głowicy, tworząc interaktywny efekt nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej, drenażu limfatycznego oraz poprawy napięcia skóry. Trzy rozmiary głowic – mała, średnia i duża – zapewniają efektywność zabiegów na wszystkich obszarach ciała i twarzy.

 

MAXIMUS TriLipo™ - UWOLNIJ, USUŃ, WYMODELUJ

Potrójna akcja redukcji tkanki tłuszczowej

UWOLNIJ

Technologia TriLipo™, dla uzyskana potrójnej akcji redukcji tkanki tłuszczowej, działa jednocześnie na skórę właściwą, komórki tłuszczowe i mięśnie. Połączenie efektu TriLipo RF i TriLipo DMA skutkuje jednoczesnym podgrzaniem skóry i tanki tłuszczowej. Energia TriLipo RF podgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, powodując uwolnienie płynnego tłuszczu z komórek. Efekt termiczny przyspiesza naturalny metabolizm tłuszczu.

 

USUŃ

Usuwanie tłuszczu jest zwiększone dzięki jednoczesnemu stosowaniu ciśnienia wewnątrz i na zewnątrz warstwy tłuszczu. Wewnątrz TriLipo DMA powoduje Skórcze mięśni, wypychając komórki tłuszczowe do góry. Zewnętrznie ciśnienie wywołane przez głowicę, spycha w dół komórki tłuszczowe. Wywołany efekt „ściśnięcia” powoduje drenaż tłuszczu poprzez opatentowane mechanizm drenażu limfatycznego DMA. Połączenia działania technologii TriLipo RF i DMA zwiększa cyrkulację krwi, optymalizując detoksykację i dotlenienie tkanki.

 

 

WYMODELUJ

Skupiona energia TriLipo RF powoduje skurcz włókien kolagenowych, co skutkuje natychmiastowym efektem napięcia. Jednoczesne podwyższenie metabolizmu fibroblastów regeneruje kolagen i powoduje długotrwały efekt ujędrnienia skóry.

Pomiary ciała
Maximus
bottom of page